V tuto chvíli hledáme zájemce o pozice:

Autoklempíř - Pardubice

Pracovní náplň:

  • Opravy karoserií osobních a užitkových vozidel
  • Základní mechanické práce

Odborné požadavky:

  • Praxe v oboru nebo vyuční list
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Technická znalost vozů
  • Všeobecné požadavky:
  • Zájem o zdokonalování se v oboru
  • Pečlivost
  • Spolehlivost a odpovědnost
  • Kolektivní spolupráce

Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
  • Zajímavé mzdové podmínky

  • Zajištění průběžného vzdělávání
  • Příspěvek na závodní stravování

Nástup možný ihned.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu: lenochr@autoin.cz, tel.: 777 628 900
Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů AUTO IN s.r.o. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Vedoucí prodeje nových vozů Ford - Liberec

Náplň práce:

  • Vedení prodejního týmu
  • Odpovědnost za plnění cílů
  • Marketingové akce a prezentace značky v regionu
  • Tvorba individuální nabídky modelů dle požadavků zákazníka
  • Návrh způsobu financování
  • Zajišťování odkupu vozidel
  • Předváděcí jízdy
  • Uzavírání kupních smluv s klienty
  • Udržování kontaktů se stávajícími klienty
  • Vedení prodejní dokumentace
  • Vedení a aktualizace zákaznických databází
  • Konzultace a odborné poradenství pro klienta

Požadavky:

  • Schopnost vedení prodejního týmu
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Výhodou zkušenosti z oblasti prodeje vozů
  • Dobrá znalost PC
  • Komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilita, samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
  • Pružná pracovní doba
  • Služební vůz
  • Zázemí silné a prosperující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Další vzdělávání v oboru dle individuálních potřeb
  • Dotované závodní stravování
  • Volné vstupy na přední sportovní utkání
  • Firemní akce a další…

Nástup možný ihned nebo dle dohody