Společnost AUTO IN vznikla v roce 2000 a za dobu své existence se stala největším autorizovaným prodejcem vozů Ford v České republice.

Cílem společnosti je poskytování komplexních služeb spojených s prodejem a servisem nových a ojetých vozů.
Každodenně se snažíme dělat vše pro maximální spokojenost nových i stávajících zákazníků. Neustále investujeme do rozšiřování a zkvalitňování prodejní a servisní sítě. V současné době má společnost AUTO IN své pobočky v Pardubicích, Liberci, Hradci Králové, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Děčíně a Svitavách. Další prodejní místa se nachází v České Lípě, Havlíčkově Brodě, Vysokém Mýtě, Klatovech, Havířově, Mostě, Kosmonosech, Jablonci nad Nisou, Milovicích u Hořic a neautorizovaný servis v Chrudimi.

Jsme zakladatelem a akcionářem společnosti F TRUCKS a.s., která vznikla za účelem dovozu a distribuce nákladních vozidel Ford Trucks do ČR.

NEJVÝZNAMNĚJŠÍ PROJEKTY

  • ELECTRO CITY - prodej a servis elektromobilů, řešení elektromobility v městských aglomeracích
  • REFERENTSKÉVOZY.CZ - prodej a servis referentských vozů všech značek od autorizovaných dealerů s garantovaným původem, nájezdem a servisní historií
  • IN LEASE - operativní leasing, který je postaven na míru potřebám a představám našich jednotlivých zákazníků
  • FRIENDS FEST - každoroční přátelský festival plný Ameriky, který se koná na dostihovém závodišti v Pardubicích

ELECTRO CITY

FRIENDS FEST

V oblasti prodeje i servisu se soustřeďujeme na vysokou kvalitu služeb včetně poradenství, představení a prohlídek vozů, testovacích jízd a také zajištění financování nákupu vozů. Naši prodejci jsou vysoce kvalifikovaní odborníci. V našich showroomech nabízíme kompletní řadu nových modelů vozů Ford, Nissan a Volvo, bohatý výběr prověřených Referentských vozů se zárukou a také prodej ojetých vozů.

Portfolio služby společnosti AUTO IN pak doplňuje provoz autopůjčovny.

Díky našim zkušenostem a postavení na trhu zaručujeme maximální kvalitu prodejních, servisních i asistenčních služeb a maximální výhodnost cen našich vozů.