AUTO IN s.r.o.
Ford

Lakýrník

Místo výkonu práce: V Oblouku 731, Praha - Průhonice

Nástup: ihned

Pracovní náplň

Pracovní náplň:

Lakování osobních a užitkových vozů a jednotlivých dílů
Příprava dílů na lakování
Koloristika - míchání odstínů barvy
Spolupráce s karosářskou dílnou v rámci opravy

Požadujeme

Praxe v oboru nebo výuční list
Řidičský průkaz sk. B
Uživatelské znalosti PC

Zájem o vzdělávání v oboru
Pečlivost
Spolehlivost a odpovědnost
Kolektivní spolupráce

Nabízíme

5 týdnů dovolené
Rizikové životní pojištění
Zázemí ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
Zajímavé mzdové podmínky
Zajištění průběžného vzdělávání
Dotované závodní stravování
Firemní akce a další...

Náborový příspěvek

Vloženo: 8. 2. 2024

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE PROSÍM KONTAKTNÍ ÚDAJE
A PŘILOŽTE ŽIVOTOPIS:

Zpracování osobních údajů:
Odesláním souhlasíte, aby společnosti Ford Motor Company, s.r.o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat a to bez omezení a bez udání důvodu.

Zavolat