AUTO IN s.r.o.
Ford

Mechanik

Místo výkonu práce: Průmyslová 829, Kosmonosy

Nástup: ihned

Pracovní náplň

Údržba, oprava a seřizování motorových vozidel Ford

Požadujeme

  • Praxe v oboru nebo výuční list
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelské znalosti PC
  • Zájem o vzdělávání v oboru
  • Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost
  • Kolektivní spolupráce

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Mulstisport karta
  • finanční odměna za významné pracovní a životní jubileum
  • volné vstupy do AQUAPALACE Čestlice
  • Rizikové životní pojištění
  • Zázemí ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Zajištění průběžného vzdělávání
  • Dotované závodní stravování
  • Práce na plný úvazek
  • Firemní akce
Vloženo: 27. 2. 2024

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE PROSÍM KONTAKTNÍ ÚDAJE
A PŘILOŽTE ŽIVOTOPIS:

Zpracování osobních údajů:
Odesláním souhlasíte, aby společnosti Ford Motor Company, s.r.o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat a to bez omezení a bez udání důvodu.

Zavolat